Dziś, 30 kwietnia 2020 r., podpisano stosowne porozumienie.
Porozumienie w sprawie współpracy jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z jednostkami Państwowego Ratownictwa Medycznego sygnowali: dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Przemyślu Rafał Kijanka oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu bryg. mgr inż. Bogusław Szczurko i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu bryg. Krzysztof Kowal.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze