Reklama

Ratownicy i strażacy zacieśniają współpracę [ZDJĘCIA]

Dziś, 30 kwietnia 2020 r., podpisano stosowne porozumienie.

Porozumienie w sprawie współpracy jednostek Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z jednostkami Państwowego Ratownictwa Medycznego sygnowali: dyrektor Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Przemyślu Rafał Kijanka oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu bryg. mgr inż. Bogusław Szczurko i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu bryg. Krzysztof Kowal.

– Wypracowane porozumienie pozwoli na jeszcze lepszą i ściślejszą współpracę nie tylko podczas akcji ratunkowych, ale także podczas różnego rodzaju szkoleń, ćwiczeń, działań prewencyjnych i profilaktycznych. Jest też swego rodzaju "powrotem do korzeni" dla przemyskiego pogotowia ratunkowego, które zostało założone w 1912 roku właśnie przez... przemyskich strażaków! – podsumowuje Marek Janowski, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama