Impreza charytatywna „Przemyska Jazda Ratowników dla Grzegorza Olko”, która odbędzie się w niedzielę, 14 lipca na dolnej stacji wyciągu narciarskiego w Przemyślu ma jeden cel. Pomoc ratownikowi, który od 20 lat pracuje w przemyskim pogotowiu, a od 8 lat walczy ze złośliwym nowotworem ślinianki.
Obecnie, na skutek nawrotu choroby i pojawienia się przerzutów, Grzegorz Olko potrzebuje pilnego leczenia w austriackiej klinice. Do tego jednak potrzebne są duże środki finansowe. Podczas „Przemyskiej Jazdy Ratowników” będzie można dołożyć cegiełkę, która przybliży do celu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze