Reklama

Ratownicy na pomoc ratownikowi

LIP14

godz: 00:00

Impreza charytatywna „Przemyska Jazda Ratowników dla Grzegorza Olko”, która odbędzie się w niedzielę, 14 lipca na dolnej stacji wyciągu narciarskiego w Przemyślu ma jeden cel. Pomoc ratownikowi, który od 20 lat pracuje w przemyskim pogotowiu, a od 8 lat walczy ze złośliwym nowotworem ślinianki.

Obecnie, na skutek nawrotu choroby i pojawienia się przerzutów, Grzegorz Olko potrzebuje pilnego leczenia w austriackiej klinice. Do tego jednak potrzebne są duże środki finansowe. Podczas „Przemyskiej Jazdy Ratowników” będzie można dołożyć cegiełkę, która przybliży do celu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/07/2024 09:04
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama