Reklama

„Rebelianty” znowu przypomniały Konstytucję RP

18/08/2018 20:02

W ubiegły czwartek, 16 bm., o godzinie 17 przy barierkach nad przemyskim Rynkiem grupa osób rozwinęła długi transparent z napisem „Konstytucja”, żeby przypomnieć o potrzebie jej poszanowania.

W tym czasie z głośnika słychać było Prosty przekaz  Materny i preambułę Konstytucji. Organizatorem kilkunastominutowej akcji były „Rebelianty podkarpackie”, ale tym razem dołączyli do nich także „Obywatele RP”, członkowie „Komitetu Obrony Demokracji” oraz kilka osób spoza Przemyśla.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    koń - niezalogowany 2018-08-18 20:32:37

    Pokażcie zdjecia tych pseudo demokrató.Okaże sie,ze to dzieci starych komuchów i ubeków.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-08-18 20:37:31

    Cała wolna Polska na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje he he.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    parl - niezalogowany 2018-08-18 22:04:01

    Komu tak sie pogorszyło z tej grupy psełdao demokratów? Dziwie sie że redakcja ZP nie blokuje tego tej hasler.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama