W ubiegły czwartek, 16 bm., o godzinie 17 przy barierkach nad przemyskim Rynkiem grupa osób rozwinęła długi transparent z napisem „Konstytucja”, żeby przypomnieć o potrzebie jej poszanowania.
W tym czasie z głośnika słychać było Prosty przekaz Materny i preambułę Konstytucji. Organizatorem kilkunastominutowej akcji były „Rebelianty podkarpackie”, ale tym razem dołączyli do nich także „Obywatele RP”, członkowie „Komitetu Obrony Demokracji” oraz kilka osób spoza Przemyśla.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pokażcie zdjecia tych pseudo demokrató.Okaże sie,ze to dzieci starych komuchów i ubeków.
Cała wolna Polska na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje he he.
Komu tak sie pogorszyło z tej grupy psełdao demokratów? Dziwie sie że redakcja ZP nie blokuje tego tej hasler.
sprawdż swoje korzenie i czy czasem komuna nie dała Ci wykształcenia?
Niżej masz pokazanych kilku i to nie dzieci ale oryginalnych komuchów pisobolszewickich.
Sprawdz swoich dziadków, pradziadków bo może okażać sięze jesteś potomkiem jakiegoś "konfidenta" lub innego donosiciela, Ewentualnie sługusa w carskiej armii. Pozatym skoro Ci konstytucja nie pasuje to jej nie czytaj nie szanuj. Mi np nie pasuje KK i jego wtrącanie się do polityki i od 30lat do niego niechodze proste logiczne jak widać nie dla wszystkich.
parl --idioto!!!!!!!!!!!!!! hasler pokazał-ła obłudę partyjniacką. PIS przebiło PO i PSL w nepotyźmie i kolesiostwie. A ty "rydzykowy" synu próbujesz -jak prezes wszystkich prezesów- zawsze odwracać kota ogonem!!! a może nie znasz towarzyszy i TW z komuny, którzy brylują w PiS i czerpią wymierne korzyści? Obłuda nie zna granic !!! takie to kościelne, nieprawdaż??????????
Przepraszam. O którą konstytucję jest walka?
ŻP w ogóle ma wyjebane na to co się dzieje w sekcji komentarzy. Bardzo możliwe, że to jakieś powiązania rodzinne - hasler co ciągle stęka o ruskuch, su-metal któremu się mózg w warzywo zmienił. Ot takie patole...
Akurat PO nikt nie przebije w liczbie przekrętów finansowych. A Rydzyk? - przecież ta świnia z PO trzyma.
He , he uwiera prawda w PISoBOLSZEWICKIE puste łby.Głąby komusze nie dla was ta lektura.
O tę na którą przysięgała marionetka towarzysza Kłamczyńskiego i reszta sejmowej bandy dojnej zmiany.Putler jest z was dumny ale już niedługo:https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-ma-wplyw-na-zmiany-w-polskim-prawie-i-nie-tylko-analiza-analiza/n6rzrpj
Agenci PISoBOLSZEWI nie śpią :https://nowoczesna.org/uklad-pis-w-spolkach-skarbu-panstwa/https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/piecha-zatrudnil-pol-rodziny-w-roli-swoich-asystentow/bhd17gghttps://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1650340,1,dobra-zmiana-dla-rodziny-jak-pis-obsadza-urzedy.readhttps://natemat.pl/225391,czy-dlatego-mateusz-morawiecki-zostal-szefem-rzadu-nowy-premier-jest-rodzinnie-powiazany-z-prezesem-pis he he koryto +
https://twitter.com/polish_in/status/1030974618306109440/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1030974618306109440&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tvn24.pl%2Fwiadomosci-ze-swiata%2C2%2Faustralia-protest-polonii-podczas-wizyty-andrzeja-dudy%2C862109.html
"Trzyma" z po a kasę dyma z PISoBOLSZEWICKĄ zarazą:https://natemat.pl/239283,ile-zarabia-tadeusz-rydzyk-ujawniono-ile-dostal-pieniedzy-za-rzadow-pis
żeby to najpierw oni sami tą konstytucję uszanowali i przestrzegali
hasler dowodca obroncow prostytucji :D takie cioty z was ostatnia czarna szmać . Co was tak malo tam ? reszta boi sie wyjsc z ukrycia . I ma racje bo wstyd . sami nie wiecie co bronicie
ciota to cię debilu wydaliła z nasieniem, jest was bardzo dużo i nie boicie się ameby he he.
Pokażcie zdjecia tych pseudo demokrató.Okaże sie,ze to dzieci starych komuchów i ubeków.
Cała wolna Polska na was leje PISoBOLSZEWICKIE miernoty,oszuści i złodzieje he he.
Komu tak sie pogorszyło z tej grupy psełdao demokratów? Dziwie sie że redakcja ZP nie blokuje tego tej hasler.