Reklama

Remisowo w Jarosławiu. Wólczanka minimalnie lepsza od Piasta

Dzisiaj, 14 listopada br., odbyło się siedem spotkań 19. kolejki (drugiej rundy wiosennej, rozgrywanej jesienią) III-ligowych rozgrywek. Dwa z nich były derbowymi spotkaniami zespołów z naszego regionu.

Po zdecydowanej wygranej JKS 1909 Jarosław w pierwszym meczu w Przemyślu z Polonią 3:0, faworytem rewanżu byli gospodarze, ale jak to w derbach bywa, faworyt nie zawsze staje na wysokości zadania. Mecz zakończył się polubownie, co z całą pewnością jest znacznie większym sukcesem dla podopiecznych Pawła Załogi. Końcowy wynik to 1:1 (0:0). Bramkę dla gospodarzy zdobył Bartosz Daszyk (59. min), wyrównał Mateusz Świst (76. min).
Ciekawie było także w Wólce Pełkińskiej. Tam z kolei rozgrane zostały derby powiatu jarosławskiego. W poczynaniach obu zespołów wiele było przypadkowości związanej z mocno wiejącym wiatrem. Wólczanka Stal Systems okazała się minimalnie lepsza od beniaminka z Tuczemp, wygrywając 1:0 (1:0). Autorem jedynego trafienia był Maciej Lech (27. min).
Po raz kolejny nie popisał się Orzeł Przeworsk, który przegrał w Zamościu. Dla Hetmana, po 18 (!) porażkach z rzędu, była to pierwsza zdobycz punktowa w sezonie 2015 – 2016. Gospodarze wygrali 2:1 (1:0). Gola dla Orła uzyskał Paweł Piątek (79. min.).
Ostatni z przedstawicieli naszego regionu, czyli Sokół Sieniawa swoje spotkanie rozegra jutro, 15 listopada br. Jego rywalem będzie zespół Avii Świdnik. Mecz w Sieniawie o godzinie 13.30.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama