Reklama

Remont potrzebny od zaraz

11/05/2026 07:59

– Wjazd z ulicy Słowackiego, prowadzący do przedszkola nr 9, od dawna prosi się o jakiś remont. Wiodąca w górę droga jest zniszczona, pełna dziur, jednym słowem w opłakanym stanie. Mieszkam w tej okolicy ponad 20 lat i nie pamiętam, by w tamtym czasie były tam podejmowane jakiekolwiek naprawy. W części to trakt asfaltowy, a częściowo z betonowych płyt, jazda nim na pewno nie należy do przyjemności, a codziennie przemierza go spore grono rodziców odwożących swoje pociechy do placówki. Remont tej drogi wydaje się koniecznością

– komentuje Przemyślanka.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama