– Wjazd z ulicy Słowackiego, prowadzący do przedszkola nr 9, od dawna prosi się o jakiś remont. Wiodąca w górę droga jest zniszczona, pełna dziur, jednym słowem w opłakanym stanie. Mieszkam w tej okolicy ponad 20 lat i nie pamiętam, by w tamtym czasie były tam podejmowane jakiekolwiek naprawy. W części to trakt asfaltowy, a częściowo z betonowych płyt, jazda nim na pewno nie należy do przyjemności, a codziennie przemierza go spore grono rodziców odwożących swoje pociechy do placówki. Remont tej drogi wydaje się koniecznością
– komentuje Przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze