Choć wakacje w pełni, Szkoła Podstawowa w Rudce im. I. Krasickiego wypełniła się uczniami. Na wyjątkowej, sentymentalnej lekcji w murach placówki zgromadzili się jej absolwenci, którzy z opuścili ją ponad 50 lat temu.
Dla społeczności Rudki tutejsza podstawówka jest miejscem szczególnym. Zresztą nie tylko dla niej, bo wielu absolwentów przekroczyło granice tej miejscowości, jak i samej gminy Sieniawa, swoje życiowe ścieżki kierując do innych ośrodków. Jednak wciąż wspominają przeżyte tutaj beztroskie chwile, czemu dają wyraz między innymi w sympatycznych wpisach na profilu szkoły w mediach społecznościowych.
„Szkoła Podstawowa w Rudce jest najlepsza. Z wielkim sentymentem wspominam spędzone w niej lata.... wychowawstwo, koleżanki i kolegów ze szkolnych ławek, ale też dyskoteki i przerwy spędzone na zabawach na korytarzu i boisku za szkołą”
Reklama– brzmi jeden z nich.
Dobre wspomnienia z okresu edukacji w placówce zachowali też uczestnicy niedawnego spotkania jubileuszowego, do którego w murach szkoły doszło za sprawą...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 44% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze