Reklama

Rocznik 70. Szkoły Podstawowej w Rudce po latach spotkał się w szkolnych murach

Choć wakacje w pełni, Szkoła Podstawowa w Rudce im. I. Krasickiego wypełniła się uczniami. Na wyjątkowej, sentymentalnej lekcji w murach placówki zgromadzili się jej absolwenci, którzy z opuścili ją ponad 50 lat temu.

Dla społeczności Rudki tutejsza podstawówka jest miejscem szczególnym. Zresztą nie tylko dla niej, bo wielu absolwentów przekroczyło granice tej miejscowości, jak i samej gminy Sieniawa, swoje życiowe ścieżki kierując do innych ośrodków. Jednak wciąż wspominają przeżyte tutaj beztroskie chwile, czemu dają wyraz między innymi w sympatycznych wpisach na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

 

„Szkoła Podstawowa w Rudce jest najlepsza. Z wielkim sentymentem wspominam spędzone w niej lata.... wychowawstwo, koleżanki i kolegów ze szkolnych ławek, ale też dyskoteki i przerwy spędzone na zabawach na korytarzu i boisku za szkołą”

Reklama

– brzmi jeden z nich.

Dobre wspomnienia z okresu edukacji w placówce zachowali też uczestnicy niedawnego spotkania jubileuszowego, do którego w murach szkoły doszło za sprawą...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 44% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama