120 wystawców i blisko 20 tys. oglądających to bilans Agro Targów Wschód, które po raz trzeci odbyły się w Skołoszowie. Tegoroczna edycja, podobnie jak i poprzednie, zorganizowana została z dużym rozmachem, a w trakcie dwudniowej imprezy coś dla siebie mogli znaleźć nie tylko farmerzy.
Agro Targi po raz trzeci w podradymniańskim Skołoszowie zorganizował Stanisław Sawa. To impreza, która ma zaprezentować najnowsze osiągnięcia techniki rolniczej czy ogrodowej, a jednocześnie „przerzucić pomost” pomiędzy wschodem a zachodem[paywall].
Nie zabrakło też elementów targów, do których ich goście przyzwyczaili się w trakcie poprzednich edycji. W oba wystawiennicze dni odbywały się prelekcje i panele dyskusyjne, były prezentacje działania maszyn na polach pokazowych, pokazy sokolnictwa, liczne konkursy z nagrodami, zaś długo wyczekiwaną nowością była aukcja używanego sprzętu rolniczego. Agro Targi Wschód po raz kolejny udowodniły, że są imprezą potrzebną, a jej goście, rolnicy z Podkarpacia i Ukrainy, nie wyobrażają sobie w pierwszych tygodniach czerwca przyszłego roku nie zawitać ponownie na błoniach sąsiadujących z węzłem autostrady A4 i drogi krajowej 77.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze