Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiaj, 17 maja, po godz. 7.
63-letnia rowerzystka, jadąc ulicą Rusinowskiego w Tarnobrzegu, nie zachowała ostrożności i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem, którym jechał 62-letni mężczyzna.Oboje uczestnicy kolicji byli trzeźwi. Kierująca jednośladem popełniła wykroczenie, za co ukarano ją mandatem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze