Reklama

Rowerzystka uderzyła w golfa

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło dzisiaj, 17 maja, po godz. 7.

63-letnia rowerzystka, jadąc ulicą Rusinowskiego w Tarnobrzegu, nie zachowała ostrożności i doprowadziła do zderzenia z volkswagenem golfem, którym jechał 62-letni mężczyzna.

Kobietę przewieziono do szpitala, na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne.

Oboje uczestnicy kolicji byli trzeźwi. Kierująca jednośladem popełniła wykroczenie, za co ukarano ją mandatem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości