Są już znane wyniki badań krwi ofiar grudniowego wypadku w Tryńczy.
Obaj mężczyźni mieli blisko dwa promile alkoholu. Wyniki prokuratura otrzymała dziś z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. – Właściciel pojazdu Sławomir G. miał[paywall] 1,81 promila alkoholu etylowego we krwi, a Bogusław K. 1,84 promila. Dominika, Klaudia i Anna nie spożywały alkoholu – powiedziała Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu. – Czekamy jeszcze na wyniki badań na obecność substancji narkotycznych – dodała.
Prokuratura czeka również na ekspertyzę biegłego do spraw ruchu drogowego, który ma opracować opinię na temat okoliczności wypadku, przede wszystkim określić z jakiego powodu auto zjechało do rzeki.
Jak poinformowała M. Pętkowska, największe prawdopodobieństwo jest takie, że samochodem kierował jego właściciel, czyli Sławomir G., choć auto koziołkowało i to zaciera 100-procentową gwarancję. Na potwierdzenie tego faktu wskazuje natomiast m.in. nagranie z monitoringu na stacji paliw oraz układ ciał w samochodzie. – Czekamy również na odczyt z kamery sonaru przed wydobywaniem samochodu z dna rzeki – dodała rzecznik prokuratury.
Dwie siostry: 16-letnia Ania i 18-letnia Dominika oraz ich przyjaciółka 19-letnia Klaudia spotkały się ze Sławomirem i Bogdanem w Boże Narodzenie. Około g. 20 widziano ich na stacji benzynowej w Wólce Małkowej niedaleko Tryńczy. Z zapisu monitoringu wynika, że kierowcą był Sławomir. Niedługo potem pojechali nad Wisłok. Na polnej drodze biegnącej przy urwistym brzegu samochód zjechał na pobocze i spadł ze skarpy do wody, dachując po drodze. Wszyscy pasażerowie utonęli. Ofiary odnaleziono dopiero 29 grudnia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rozumiem, że były święta i można się napic... Ale po co wsiadac za kierownicę.. No kuźwa po co!
Jak macie coś głupiego pisać to nie piszcie Ich rodziny teraz będą żyć z podwójnym obciążeniem dajmy im spokój
A gdzie te dziewczyny miały rozumy skoro były trzeźwe ????
To już im życia nie wróci. Nie ma sensu teraz przedstawiać tych faktów z alkoholem. Spotęguje to tylko gniew ludzki i wzajemne obwinianie. Po co i komu to.
Dla przestrogi przed ludzką głupotą, brakiem wyobraźni i odpowiedzialności za siebie i drugą osobę
Ja bym w to nie wierzył...muszą na kogoś winę zwalić...a nikt im teraz tego nie udowodni...tak działają władze...
YOUTUBE.COM - ALKOHOL ZABIJA...Dobrze przemyślana reklama rosyjskiej telewizji.
ale skakasz z gazety na gazetę,różaniec i pomodlij się za Nich, cioto.
A po co zwalać winę? Winny sam się ukarał szkoda reszty młodych ludzi
Po co wsiadały do samochodu z pijanym kierowcą?
Polak mądry po.szkodzie czasu nie cofniesz!
Rodzina sprawcy powinna żyć z potrójnym obciążeniem!
było trudno się mówi każdy w życiu głupie rzeczy robi współczuć mamie i tacie teraz ... "Rodzinie"
Co kurwa dajcie spokój?! Przez nich zginęły te młode dziewczyny!!!!!!!!!!!! Kto mądry po pijaku jeździ! Niechby sam jechał jak był idiotą!
A może któraś gówniara chciała się przejechać furom tico a oni się zgodzili żeby była zabawa ???
na własne życzenie zginęli i nic tu do usprawiedliwienia, niech to będzie ostrzeżenie dla innych choć w to nie wierzę, alkohol jest dla mądrych a dla innych nagroda Darwina... smutne to ale prawdziwe...
Rozumiem, że były święta i można się napic... Ale po co wsiadac za kierownicę.. No kuźwa po co!
Jak macie coś głupiego pisać to nie piszcie Ich rodziny teraz będą żyć z podwójnym obciążeniem dajmy im spokój
Po gowno kurwa po gowno !!!!