Reklama

Są wyniki badań krwi 5 ofiar wypadku w Tryńczy

23/01/2018 15:46

Są już znane wyniki badań krwi ofiar grudniowego wypadku w Tryńczy.

Obaj mężczyźni mieli blisko dwa promile alkoholu.  Wyniki prokuratura otrzymała dziś z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. – Właściciel pojazdu Sławomir G. miał[paywall] 1,81 promila alkoholu etylowego we krwi, a Bogusław K. 1,84 promila. Dominika, Klaudia i Anna nie spożywały alkoholu – powiedziała Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu. – Czekamy jeszcze na wyniki badań na obecność substancji narkotycznych – dodała.

Prokuratura czeka również na ekspertyzę biegłego do spraw ruchu drogowego, który ma opracować opinię na temat okoliczności wypadku, przede wszystkim określić z jakiego powodu auto zjechało do rzeki.

Reklama

Jak poinformowała M. Pętkowska, największe prawdopodobieństwo jest takie, że samochodem kierował jego właściciel, czyli Sławomir G., choć auto koziołkowało i to zaciera 100-procentową gwarancję. Na potwierdzenie tego faktu wskazuje natomiast m.in. nagranie z monitoringu na stacji paliw oraz układ ciał w samochodzie. – Czekamy również na odczyt z kamery sonaru przed wydobywaniem samochodu z dna rzeki – dodała rzecznik prokuratury.

Dwie siostry: 16-letnia Ania i 18-letnia Dominika oraz ich przyjaciółka 19-letnia Klaudia spotkały się ze Sławomirem i Bogdanem w Boże Narodzenie. Około g. 20 widziano ich na stacji benzynowej w Wólce Małkowej niedaleko Tryńczy. Z zapisu monitoringu wynika, że kierowcą był Sławomir. Niedługo potem pojechali nad Wisłok. Na polnej drodze biegnącej przy urwistym brzegu samochód zjechał na pobocze i spadł ze skarpy do wody, dachując po drodze. Wszyscy pasażerowie utonęli. Ofiary odnaleziono dopiero 29 grudnia.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Trol - niezalogowany 2018-01-23 16:01:24

    Rozumiem, że były święta i można się napic... Ale po co wsiadac za kierownicę.. No kuźwa po co! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2018-01-23 16:13:20

    Jak macie coś głupiego pisać to nie piszcie Ich rodziny teraz będą żyć z podwójnym obciążeniem dajmy im spokój 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ..... - niezalogowany 2018-01-23 16:15:46

    Po gowno kurwa po gowno !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości