Przemyskie pinupki zapraszają wszystkich chętnych na niebanalną imprezę plenerową pod hasłem „Sabat czarownic na Kopcu Tatarskim”.
W programie: śpiewy i tańce przy ognisku, pieczenie kiełbasy, gra planszowa z zadaniami, a na finał odlot na miotłach.
– Mile widziane są przebrania tematyczne, jak na prawdziwe czarownice przystało. Przewidujemy też niespodziankę – czarowanie w starym garze i wybory najładniejszej stylizacji. Nagrodę ufunduje Cukiernia Szanter. Prowiant we własnym zakresie, a jeśli pogoda nie dopisze, impreza zostanie przeniesiona na inny dzień. Serdecznie zapraszamy każdego, komu w duszy gra dobra zabawa! – zachęcają pinupki z Pin-up Przemyśl Girls.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Kopiec i jego bliskie okolice, w obecnym stanie, to totalna porażka !!! Ciekawe, co jeszcze będą ''ulepszać'' ?!?
2 imprezy w jednym miejscu??? czy to się uda???