15 studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu odebrało 27 marca nagrody finansowe z rąk rektora – prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana oraz burmistrza miasta Waldemara Palucha.
Przyznane wyróżnienia były formą docenienia żaków osiągających najlepsze wyniki w nauce. W tej grupie znaleźli się studenci ostatnich roczników takich kierunków, jak: administracja I i II stopnia, finanse i rachunkowość I stopnia oraz zarządzanie I i II stopnia, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,63 z dotychczasowych zaliczonych semestrów. To: Iwona Nasiewicz, Izabela Antonik, Magdalena Cyrek, Krystian Olszański, Patryk Kapusta, Sebastian Grunt, Agnieszka Gardziel, Renata Ingielewicz, Dorota Wysocka, Diana Mazinowić, Magdalena Skoczylas, Klaudia Kipczak, Kamil Biskup, Magdalena Piechota i Klaudia Stańko. Gratyfikacje finansowe, wręczone w asyście prorektora ds. studenckich prof. ucz. dr. hab. inż. Ryszarda Pukały i prorektor ds. dydaktycznych dr Doroty Dejniak, są efektem dotychczasowej dobrej współpracy jarosławskiego samorządu z miejscową uczelnią. Pod koniec ubiegłego roku miejscy radni przegłosowali...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 47% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze