Reklama

Samorząd nagrodził najlepszych studentów

15 studentów Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu odebrało 27 marca nagrody finansowe z rąk rektora – prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana oraz burmistrza miasta Waldemara Palucha.

Przyznane wyróżnienia były formą docenienia żaków osiągających najlepsze wyniki w nauce. W tej grupie znaleźli się studenci ostatnich roczników takich kierunków, jak: administracja I i II stopnia, finanse i rachunkowość I stopnia oraz zarządzanie I i II stopnia, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,63 z dotychczasowych zaliczonych semestrów. To: Iwona Nasiewicz, Izabela Antonik, Magdalena Cyrek, Krystian Olszański, Patryk Kapusta, Sebastian Grunt, Agnieszka Gardziel, Renata Ingielewicz, Dorota Wysocka, Diana Mazinowić, Magdalena Skoczylas, Klaudia Kipczak, Kamil Biskup, Magdalena Piechota i Klaudia Stańko. Gratyfikacje finansowe, wręczone w asyście prorektora ds. studenckich prof. ucz. dr. hab. inż. Ryszarda Pukały i prorektor ds. dydaktycznych dr Doroty Dejniak, są efektem dotychczasowej dobrej współpracy jarosławskiego samorządu z miejscową uczelnią. Pod koniec ubiegłego roku miejscy radni przegłosowali...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 47% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/04/2024 11:23
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama