Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jakub Skiba wraz z Komendantem Głównym Straży Granicznej mjr. SG Markiem Łapińskim przebywali z wizytą roboczą w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej.
Goście odwiedzili kilka placówek, w których zapoznali się wyposażeniem, którym posługują się funkcjonariusze. Byli też na tzw. zielonej granicy. Podczas pobytu spotkali się również z z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart, z którą wspólnie udali się na drogowe przejście graniczne w Budomierzu i Korczowej, gdzie zaprezentowano im technologię odpraw granicznych w jednym miejscu przez służby graniczne zarówno Polski, jak i Ukrainy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech pogadają jak zabezpieczyć granicę przez nielegalnymi imigrantami!
Niech pogadają jak zabezpieczyć granicę przez nielegalnymi imigrantami!
Fajna wycieczka i co ???