Reklama

Sekretarz Stanu MSWiA i Komendant Główny SG z wizytą na granicy

15/02/2016 12:12

Sekretarz Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Jakub Skiba wraz z Komendantem Głównym Straży Granicznej mjr. SG Markiem Łapińskim przebywali z wizytą roboczą w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej.

Goście odwiedzili kilka placówek, w których zapoznali się wyposażeniem, którym posługują się funkcjonariusze. Byli też na tzw. zielonej granicy. Podczas pobytu spotkali się również z  z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart,  z którą wspólnie udali się na drogowe przejście graniczne w Budomierzu i Korczowej, gdzie zaprezentowano im technologię odpraw granicznych w jednym miejscu przez służby graniczne zarówno Polski, jak i Ukrainy.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jasiek - niezalogowany 2016-02-15 13:18:28

    Niech pogadają jak zabezpieczyć granicę przez nielegalnymi imigrantami!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kpr. - niezalogowany 2016-02-15 18:57:42

    Fajna wycieczka i co ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama