Reklama

Selfie na granicy? Wyjątkowo drogie zdjęcie

18/05/2018 10:03

Pomimo licznych apeli, informacji i ostrzeżeń nie brakuje chętnych, którzy wbrew przepisom przekraczają granicę. Tak też było w rejonie Lubaczowa.

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dostrzegli 2 obywateli Polski w wieku 37 oraz 38 lat, przebywających na pasie drogi granicznej. Osoby, które przebywały w okolicy w celach turystycznych, przyznały, że weszły tam, by wykonać zdjęcie ze znakiem granicznym. Konsekwencją popełnionego wykroczenia było nałożenie mandatów karnych w wysokości 200 złotych.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości