Pomimo licznych apeli, informacji i ostrzeżeń nie brakuje chętnych, którzy wbrew przepisom przekraczają granicę. Tak też było w rejonie Lubaczowa.
Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej dostrzegli 2 obywateli Polski w wieku 37 oraz 38 lat, przebywających na pasie drogi granicznej. Osoby, które przebywały w okolicy w celach turystycznych, przyznały, że weszły tam, by wykonać zdjęcie ze znakiem granicznym. Konsekwencją popełnionego wykroczenia było nałożenie mandatów karnych w wysokości 200 złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze