Reklama

Senior zasłabł za kierownicą. Wjechał pod ciężarówkę [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu dziś, 30 marca, ok. g. 8 rano.

Kierujący mercedesem 73-letni mężczyzna, zmierzający w kierunku Tarnobrzega, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod ciężarówkę. Senior prawdopodobnie zasłabł za kierownicą i dlatego nie usłyszał sygnałów dzwiękowych.  Został zabrany do szpitala.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy.  Utrudnienie trwały do g. 10.30. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-03-30 21:33:33

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Miki - niezalogowany 2020-03-31 08:08:01

    Bądźmy ostrożni, ale też rozsądni. Osoby w pewnym wieku powinny obowiązkowo przechodzić okresowe badania albo w ogóle nie powinny siadać za kółkiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    y - niezalogowany 2020-03-31 11:29:40

    pewnie małolat w bmw hipokryci...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości