Do wypadku doszło na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu dziś, 30 marca, ok. g. 8 rano.
Kierujący mercedesem 73-letni mężczyzna, zmierzający w kierunku Tarnobrzega, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod ciężarówkę. Senior prawdopodobnie zasłabł za kierownicą i dlatego nie usłyszał sygnałów dzwiękowych. Został zabrany do szpitala.
Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Utrudnienie trwały do g. 10.30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bądźmy ostrożni, ale też rozsądni. Osoby w pewnym wieku powinny obowiązkowo przechodzić okresowe badania albo w ogóle nie powinny siadać za kółkiem.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL
Bądźmy ostrożni, ale też rozsądni. Osoby w pewnym wieku powinny obowiązkowo przechodzić okresowe badania albo w ogóle nie powinny siadać za kółkiem.
pewnie małolat w bmw hipokryci...