W rozegranym dzisiejszego (22 września br.) popołudnia w Stubnie ostatnim meczu II rundy Pucharu Polski na szczeblu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Przemyślu V-ligowa Granica pokonała, grającą w nieco rezerwowym składzie, III-ligową Polonię Przemyśl.
Do wyłonienia zwycięzcy tej konfrontacji potrzebna była seria rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry był wynik remisowy 0:0. W dogrywce obie ekipy strzeliły po jednej bramce. Dla gospodarzy trafił Andrzej Senejkow, dla Polonii Patryk Tur. W serii rzutów karnych lepsi okazali się V-ligowcy, którzy wygrali 5:4.
Pozostałe mecze II rundy rozegrane zostały 16 września br. Doszło w nich do jednej dużej niespodzianki. Była nią wygrana V-ligowego Santosu Piwoda z III-ligowym Orłem Przeworsk. W pozostałych meczach wygrywali faworyci. Ćwierćfinalistami zostali: Piast Tuczempy, Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska, Sokół Sieniawa, JKS 1909 Jarosław (wszystkie III liga), KS Wiązownica (IV liga) i Promyk Urzejowice (V liga).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ludzie! Nie ma sie czym podniecac.Dla Polonii najwazniejsza sprawa sa rozgrywki ligowe i wcale sie temu nie dziwie.
Sensacja to może nie jest ale wstyd dla Przemyskiej Barcelonie na pewno!!!!!!
Potwierdzam. Szczególnie w tym sezonie kiedy utrzyma się tylko 6 lub 7 drużyn z 18! Ja bym się jednak podniecał, gdybyśmy wyeliminowali pierwszoligowca, a tak pozostał zawód. Gratulacje dla Stubna i powodzenia w kolejnych rundach.
Tak. Zdobywca okręgowego Pucharu Polski z tego roku powinien się lepiej postarać. Gdyby Polonia zdobyła Puchar także w tej edycji, to byłoby to już po raz 10-ty. Poświęciłbym jednak ten Puchar w ciemno, gdyby udało się utrzymać w tym sezonie w III lidze.
Brak rzetelności! Bramkę dla Granicy strzelił Kędzierski a nie Senejkow! Polonia jak przystało na zespół III ligi, nie pokazała nic, tego dnia nie miała argumentów, a być może nie chciała ich pokazać.
Ludzie! Nie ma sie czym podniecac.Dla Polonii najwazniejsza sprawa sa rozgrywki ligowe i wcale sie temu nie dziwie.
Sensacja to może nie jest ale wstyd dla Przemyskiej Barcelonie na pewno!!!!!!
Potwierdzam. Szczególnie w tym sezonie kiedy utrzyma się tylko 6 lub 7 drużyn z 18! Ja bym się jednak podniecał, gdybyśmy wyeliminowali pierwszoligowca, a tak pozostał zawód. Gratulacje dla Stubna i powodzenia w kolejnych rundach.