Reklama

Show Arkadiusza Gosy w Nowej Dębie

Ze względu na jutrzejszy (2 maja br.) towarzyski mecz z okazji 105-lecia MKS „Polonia” Przemyśl z krakowską Wisłą, piłkarze lidera IV-ligowej tabeli mecz 22. kolejki spotkań rozegrali już dzisiaj, 1 maja br.

Zmierzyli się w nim z Stalą w Nowej Dębie. Przeciwnikiem niewygodnym, choć znacznie niżej sytuowanym w tabeli. Podopieczni grającego trenera Pawła Załogi rozegrali bardzo dobre zawody, a klasą dla siebie był kapitan zespołu Arkadiusz Gosa który z ciągu 5 minut ustrzelił klasycznego hat-tricka. Bramki zdobywał w 36., 38. i 41. min. Dzięki temu wrócił na fotel najskuteczniejszego zawodnika IV ligi z dorobkiem 19 bramek. Festiwal strzelecki rozpoczął w 30. min Taras Owczar. Stalowcy, mimo bardzo ambitnej gry zdołali w II połowie strzelić tylko honorowego gola, którego autorem był Szymon Serafin w 55. min. Ostatecznie Polonia Przemyśl wygrała w Nowej Dębie ze Stalą 4:1 (4:0).
A wszystkich kibiców piłki nożnej, nie tylko z Przemyśla, raz jeszcze zapraszamy na jutrzejszy pojedynek Polonii z Wisłą Kraków. Początek meczu o g. 15 na stadionie przy ulicy Sanockiej. 13-krotny mistrz Polski awizuje najmocniejszy skład. Będzie na co popatrzeć!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama