Możliwość korzystania z urządzeń pozwalających na uprawianie aktywności fizycznej na świeżym powietrzu mają od niedawna mieszkańcy Kniażyc. 3 grudnia oficjalnie otwarto tu siłownię pod chmurką.
Nowy obiekt został ufundowany przez firmę Corteva Agriscience Poland, która wespół z Grupą Działania „Ziemia Przemyska” wraz była inicjatorem i realizatorem projektu TalentA Polska 2022.
fot.UG Fredropol
Drogą do zdrowia i dobrej kondycji są ćwiczenia. W Kniażycach szlifowaniu formy sprzyjać będzie siłownia pod chmurką, oficjalnie otwarta 3 grudnia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze