Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarosławiu skierował do Naczelnika Urzędu Kontroli Skarbowej w Rzeszowie oświadczenie majątkowe radnego powiatu jarosławskiego Radosława Ryznara. Ma być sprawdzone. To pierwsza taka sytuacja w bieżącej historii powiatu.
Sam radny jest tym zaskoczony. – Nie wydaje mi się, bym w czyś uchybił, składając oświadczenie – mówi.
Radny w swoim oświadczeniu wylicza dochody. W sumie wynoszą one[paywall] około 66 tys. zł rocznie z wynagrodzenia żony i prowadzenia gospodarstwa rolnego. On sam z prowadzonej działalności gospodarczej miał w ubiegłym roku ponad 8 tys. zł straty. Jest właścicielem lub współwłaścicielem domu w budowie o wartości 170 tys. zł, gospodarstwa wartego 60 tys., działki budowlanej oszacowanej na 112 tys. oraz volvo s60 z 2001 r., land rovera z 2001 r., ciągnika rolniczego leyland z 1986 r i koparki. Mają też wspólnie z żoną 9 tys. zł oszczędności.
– Trudno powiedzieć, co było przyczyną. Najczęściej oświadczenia są sprawdzane, gdy poziom dochodów nie jest adekwatny do zgromadzonego majątku – przypuszcza Zbigniew Piskorz, przewodniczący rady powiatu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hm... co się go czepiają... on taki ładny i taki czyściutki, jak tatuś... Kryształy po prostu !
ta wojenka lokalna już przekroczyła dawno granice...odbieranie mikrofonu, rozjezdzanie samochodami, podrzucanie podsłuchów, a teraz oświadczenia majatkowe....kurwa, gdzie ja mieszkam
Powiedzmy otwarcie to jest robota niejakiego chrzanionego.
W gminie "rządzonej" przez Mariana Ryznara.
Tytuł powinien być inny "panu staroście nie podoba się radny"
nie czepiajacie sie tego chlopczyka,on taki delikatny,nieskazitelny tylko że ma "mariana" za skóra!! arogancje, bute i ukrywanie prawdy trzeba tępić w zarodku!!
Hm... co się go czepiają... on taki ładny i taki czyściutki, jak tatuś... Kryształy po prostu !
to po chłopie
ta wojenka lokalna już przekroczyła dawno granice...odbieranie mikrofonu, rozjezdzanie samochodami, podrzucanie podsłuchów, a teraz oświadczenia majatkowe....kurwa, gdzie ja mieszkam