Czwarty raz w tym roku można skorzystać dzisiaj z podstawowych badań medycznych prowadzonych bezpłatnie na ul. Grodzkiej w Jarosławiu. Na chętnych do oddania krwi czeka krwiobus zaparkowany obok ratusza.
Prowadzone są m.in. adania słuchu, stóp, dna oka, ciśnienia krwi oraz poziomu glukozy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze