Po remontach, jakie miały miejsce na ulicy Lwowskiej, kierowcy nabrali dziwnych manier. Wielu z nich, nie mogąc zawrócić za mieszczącą się przy tej ulicy restauracją, zamiast jechać do ronda, robi sobie „zawrotki” przy wjeździe na osiedle znajdujące się naprzeciw miejskiego zakładu komunikacji. Dla mieszkających tam jest to utrapienie, ale niewiele mogą zrobić. Po to przecież miedzy innymi powstało rondo, by móc dogodnie zawrócić.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze