– Mimo że za oknem mamy już pierwsze oznaki wiosny, zmrok zapada jednak wciąż dość szybko. Niedogodności z tym związane można odczuć szczególnie w miejscach słabo doświetlonych. Takim jest między innymi ulica Kopernika, na trasie wiodącej od skrzyżowania z Bohaterów Getta do Galerii Sanowej. Sporo ludzi uczęszcza tędy wieczorem, pokonując tę trasę, a jest na niej naprawdę mało przyjemnie, właśnie przez wzgląd na to, że to odcinek słabo oświetlony, co być może wynika ze starych opraw oświetleniowych. Myślę, że skoro to popularna trasa, należałoby pomyśleć o jakimś rozwiązaniu tego problemu
– dzieli się spostrzeżeniami Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zgadzam si e w całej rozciągłości. pamiętam jak podczas remontu ulicy Sportowej a później Kopernika Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Pan Cielecki rozwodził sie , jak to będzie pięknie na tych ulicach. No tak, pieknie wg rozmysłom Pana Cieleckiego, czyli dla samochodziarzy, a dla pieszych byle jak. Osobiście uważam, że sposób myślenia o pieszych w tym mieście wg Pana Cieleckiego to niepotrzebni, marginalna grupa uczestników ruchu drogowego, podobnie jak rowerzyści. To należy zmienić. Najpierw należy zmienić Dyrektora Zarządu Dróg Miejskich. Tu leży główna przyczyna takiego stanu rzeczy.
Zgadzam si e w całej rozciągłości. pamiętam jak podczas remontu ulicy Sportowej a później Kopernika Dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Pan Cielecki rozwodził sie , jak to będzie pięknie na tych ulicach. No tak, pieknie wg rozmysłom Pana Cieleckiego, czyli dla samochodziarzy, a dla pieszych byle jak. Osobiście uważam, że sposób myślenia o pieszych w tym mieście wg Pana Cieleckiego to niepotrzebni, marginalna grupa uczestników ruchu drogowego, podobnie jak rowerzyści. To należy zmienić. Najpierw należy zmienić Dyrektora Zarządu Dróg Miejskich. Tu leży główna przyczyna takiego stanu rzeczy.