Już po raz 27. w Jarosławiu organizowany jest Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu i Przechodni Puchar „Śladami Bogdana Zająca”.
Bogdan Zając od lat stanowi wzór dla młodych adeptów i pasjonatów piłki nożnej, dlatego też turniej co roku spotyka się z dużym odzewem uczniów jarosławskich szkół. W turnieju, który odbędzie się w czwartek, 22 maja, na Miejskim Stadionie w Jarosławiu, wezmą udział uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta. Rozpoczęcie rozgrywek jest zaplanowane na g. 8.15.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze