Reklama

Śladami Bogdana Zająca

Już po raz 27. w Jarosławiu organizowany jest Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu i Przechodni Puchar „Śladami Bogdana Zająca”.

Bogdan Zając od lat stanowi wzór dla młodych adeptów i pasjonatów piłki nożnej, dlatego też turniej co roku spotyka się z dużym odzewem uczniów jarosławskich szkół. W turnieju, który odbędzie się w czwartek, 22 maja, na Miejskim Stadionie w Jarosławiu, wezmą udział uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta. Rozpoczęcie rozgrywek jest zaplanowane na g. 8.15.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama