Reklama

Ślisko i wąsko na poboczach, niebezpiecznie na drodze

13/02/2015 17:15

Zima w pełni i wraca problem odśnieżania. Nie tak dawno na trasie z Mirocina do Rozborza była tak zwana szklanka. Jechało się z duszą na ramieniu. Potem służby drogowe posypały łuki drogi na tym odcinku, a więc newralgiczne miejsca, a te to w sumie jakiś kilometr, a cała trasa z Mirocina do Rozborza to 3 kilometry.

Na całym odcinku posypano drogę dopiero po telefonie do drogowców. Moim zdaniem powinien to być jednak standard. Może nawet jest, ale służby tego dnia akurat nie nadążyły z pracą. Drugi problem zimą stwarzają niebezpieczne, wąskie pobocza po lewej stronie. Codziennie rano idą nimi do szkoły dzieci, a kiedy jest naprawdę ślisko, to także ogromnie ryzykowna trasa. Może czas pomyśleć nad jakimś rozwiązaniem.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama