Jak zwykle w okresie przedświątecznym gościliśmy w naszych progach przesympatycznych małych gości z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Słodkości i wielkanocne upominki, a przede wszystkim piękne świąteczne życzenia przekazały nam reprezentacje Niepublicznego Przedszkola Językowego Promyczek i Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu.
Kinga, Jaś i Zuzia zawitali do nas z paniami Małgorzatą Szal i Adrianną Borek-Paską. W imieniu całej społeczności Niepublicznego Przedszkola Językowego "Promyczek" obdarowali nas uśmiechem i smaczną [osobiście sprawdzaliśmy :)] wielkanocną babką, która znikła z redakcyjnego pokoju dosłownie w jedną chwilę.

Kolejnego dnia zapukali do nas natomiast jak zwykle niezawodni przedstawiciele Przedszkola nr 11, obdarowując nas przepięknymi i ręcznie wykonanymi pisankami. Róża i Krzyś – przebrani w okolicznościowe stroje – pod czujnym okiem wychowawczyni Livii Czapskiej wyrecytowali świąteczne życzenia, które wniosły do redakcyjnych pomieszczeń powiew wiosny.
Dziękujemy za pamięć!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze