Uroczyste ślubowanie 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z podkarpackiej KAS odbyło się w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.
Jak przekazała rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie st. asp. Edyta Chabowska, trafią do służby m.in. w przejściach granicznych w: Medyce, Korczowej, Budomierzu i Krościenku. Zasilą także kadrę w wewnętrznych oddziałach celnych. Ślubowanie 22 mężczyzn i 20 kobiet, w asyście pocztu sztandarowego przyjął dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.
– W chwilach trudności pamiętajcie o słowach roty ślubowania, bo jej przesłanie motywuje i daje poczucie dumy z bycia funkcjonariuszem. To wy jesteście przyszłością Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu – przypomniał w okolicznościowym przemówieniu. W strukturach podkarpackiej KAS służbę pełni blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze