Reklama

Służba Celno-Skarbowa rośnie w siłę. 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy

Uroczyste ślubowanie 42 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z podkarpackiej KAS odbyło się w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.

Jak przekazała rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie st. asp. Edyta Chabowska, trafią do służby m.in. w przejściach granicznych w: Medyce, Korczowej, Budomierzu i Krościenku. Zasilą także kadrę w wewnętrznych oddziałach celnych. Ślubowanie 22 mężczyzn i 20 kobiet, w asyście pocztu sztandarowego przyjął dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

– W chwilach trudności pamiętajcie o słowach roty ślubowania, bo jej przesłanie motywuje i daje poczucie dumy z bycia funkcjonariuszem. To wy jesteście przyszłością Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu – przypomniał w okolicznościowym przemówieniu.  W strukturach podkarpackiej KAS służbę pełni blisko 1,2 tys. funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Reklama


fot.KAS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama