– Na forcie w Orzechowcach często obserwuję problem z zalegającymi w koszach na śmieci odpadkami. Co z tego, że teren zagospodarowano, skoro otoczenie traci przez te wypadające z koszy butelki, papiery i inne odpadki pozostawione przez odwiedzających to miejsce rowerzystów czy turystów. Może trzeba częściej je sprzątać.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze