– Na ulicy Rogozińskiego, obok transformatora znajdującego się w pobliżu skrętu w stronę kościoła, stoi porzucony sprzęt AGD. Co ciekawe stara lodówka, bo o niej mowa, znajduje się tam już dobre pół roku i nikt ze służb dbających o porządek i czystość w mieście nie reaguje.
– Z czasem obok niej zaczęła rosnąć kupka śmieci i starych szmat. Być może nocą jakiś bezdomny uczynił sobie z tego kąta nocleg. Czy taki obrazek dodaje tej części miasta uroku? Zapewne nie, dlatego czas najwyższy zrobić z tym porządek – zwraca uwagę Czytelnik.
zdjęcie nadesłane

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze