Reklama

Śmieci podrzucane na terenie pomiędzy stawikami [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

08/08/2020 08:24

– Jadąc w stronę Krasiczyna, mijamy dwa ogrody działkowe. Zauważyłem, że ktoś pozbywa się w nieładny sposób śmieci, podrzucając je na teren pomiędzy stawikami.

Czasem nie sposób przejechać tamtędy ulicą, bo na środku walają się śmieci, a ostatnio nawet gruz. Być może robią to kąpiący się w stawikach, być może użytkujący działki – trudno orzec. Ci pierwsi zresztą zażywają chyba kąpieli nielegalnie, bo obowiązuje tam zakaz. Moim zdaniem przydałyby się częstsze patrole, które być może ostudziłyby nieco zapędy podrzucających nieczystości – reasumuje Czytelnik.
Czytelnik
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Radical News - niezalogowany 2020-08-08 21:52:17

    Kąpiel tak, jednakowoż, tylko, jak umiesz dobrze pływać !!! A ze śmieciami wypad, tumany jebane !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    top.g_232 2020-08-12 10:43:09

    Nienawidzę ludzi którzy śmiecą !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stwwiki - niezalogowany 2020-08-15 20:57:12

    To co do Krasiczyna przez stawiki jedzie? Syf przy stawikach robią wędkarze, osoby które przyjeżdżają poodpoczywac przy stawikach. W przeciągu 3 miesiący 2 razy działkowicze porządkowali okolice. Jaką ma być kultura jak z góry nie idzie przykład.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama