Do wypadku doszło w piątek wieczorem na prostym odcinku drogi w Budomierzu.
Jak wstępnie ustalili policjanci, tuż przed godz. 21, kierujący audi 38-letni Ukrainiec podczas wymijania się z innym pojazdem potrącił pieszego. 33-letni mężczyzna zginął na miejscu. kierowca audi był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rezuny mają w dupie przepisy ruchu drogowego, jeżdżą jakby byli u siebie w Banderlandzie. To druga ofiara śmiertelna w Budomierzu. Poprzednia też zginęła pod kołami rezuna. A nasza psiarnia woli stać w krzakach
Inna sprawa ze piesi na wioskach nie maja zadnych odblaskow czy swiatel i do tego sa z reguly na czarno ubrani, nie raz w ostatniej chwili odbijalem bo jakis kretyn szedl droga.
Gdzie odblaski , kamizelki i inne tego tupu rzeczy .... Ja tez bym pozabijał takich idiotów co ich duma przerasta "a co ja będę odblaski nosił jak jakieś dziecko "
Rezuny mają w dupie przepisy ruchu drogowego, jeżdżą jakby byli u siebie w Banderlandzie. To druga ofiara śmiertelna w Budomierzu. Poprzednia też zginęła pod kołami rezuna. A nasza psiarnia woli stać w krzakach
Inna sprawa ze piesi na wioskach nie maja zadnych odblaskow czy swiatel i do tego sa z reguly na czarno ubrani, nie raz w ostatniej chwili odbijalem bo jakis kretyn szedl droga.
Gdzie odblaski , kamizelki i inne tego tupu rzeczy .... Ja tez bym pozabijał takich idiotów co ich duma przerasta "a co ja będę odblaski nosił jak jakieś dziecko "