Już jutro, 26 lipca, na przemyski Rynek dotrze Mobilne Laboratorium Naukowe „Nauka w Drodze”. To prawdziwa gratka dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, ale też wszystkich ciekawych świata.
Do mobilnego laboratorium można zajrzeć w godzinach od 12 do 18. Odwiedzający je mogą liczyć na atrakcje w postaci pokazów i warsztatów chemicznych, fizycznych eksperymentów czy zajęć o odnawialnych źródłach energii, poświęconych ich roli w codziennym życiu. Będzie można poczuć atmosferę naukowych eksperymentów w klimacie Ignacego Łukasiewicza i odbyć inspirującą podróż przez chemię, fizykę i energię. Warto zajrzeć i odkryć w sobie naukowe zacięcie. Udział w pokazach i warsztatach jest darmowy.
Kursujący po Polsce naukobus jest inicjatywą fundacji PGNiG, której celem jest popularyzacja nauk przyrodniczych i technicznych – niezależnie od wielkości miasta.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze