Reklama

Sokół samodzielnym liderem IV ligi! Polonia lepsza od Piasta

Piłkarze IV ligi podkarpackiej 26 i 27 sierpnia br. rozegrali 4. kolejkę spotkań. Nie dla wszystkich zespołów z naszego regionu była ona udana.

Sokół Sieniawa po minimalnej wygranej ze spadkowiczem z III ligi Cosmosem w Nowotańcu został samodzielnym liderem tabeli. Podopieczni Marcina Wołowca na razie grają na „stówę” – cztery mecze, cztery zwycięstwa. W Nowotańcu zwyciężyli 0:1 (0:0), a jedyną bramkę z rzutu karnego zdobył Patryk Kapuściński.

Mogli im dorównać w tym tylko piłkarze KS Wiązownica, ale bezbramkowo zremisowali na bardzo trudnym terenie w Wiśniowej.

W derbach regionu Polonia Przemyśl zmierzyła się z Piastem Tuczempy. Lepszym zespołem okazali się piłkarze Pawła Załogi. To był pierwszy mecz w tym sezonie, po którym można wystawić im wysoką notę.

Reklama

Po raz drugi z rzędu goryczy porażki na własnym stadionie zaznał beniaminek ze Stubna. Tym razem Granica nie sprostała Błękitnym Ropczyce, w których strzelecką formą błysnął Mariusz Wiktor. Przegrała ostatecznie 0:2 (0:0).


Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Raba 12. min, 1:1 Kocój 23. min, 2:1 Wanat 50. min, 3:1 Piątek 61. min.
Polonia: Lipka – Kocój, Sobol, Kuźniar, Stysiał (65. Solarz) – Wanat (84. Szpakowski), Worobiej, Kazek, Bańka (84. Sedlaczek), Głuszko – Piątek (90. Błahuciak).
Piast: Strawa – Kubas, Jaroch, Wota (46. Broda), Kloc (57. Rączka) – Wiącek (65. Gołębiowski), Salwach, Pasaj, Aab (84. Tarnawski) – Noga – Raba.
Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg).  Żółte kartki: Bańka, Kocój oraz Noga, Aab i Broda. Widzów: 100.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama