Reklama

Sokół Sieniawa i KS Wiązownica rządzą w IV lidze

19 i 20 sierpnia br. na IV-ligowych podkarpackich boiskach rozegrana została 3. kolejka mistrzowskich spotkań.

Dwa nasze zespoły – Sokół Sieniawa i KS Wiązownica wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania w sezonie 2017 – 2018 i przewodzą stawce IV-ligowych zmagań. Ci pierwsi nie mieli większych problemów z pokonaniem w regionalnych derbach słabiutkiej Polonii Przemyśl, ci drudzy odprawili z kwitkiem beniaminka Wisłok ze Strzyżowa. Ekipa grającego trenera Walerija Sokołenki wygrała 2:0 (1:0), a bramki zdobyli Kacper Rop (19. min) i Łukasz Gwóźdź (84. min).

Drugiej porażki z rzędu doznał Piast Tuczempy, który mimo przewagi i stwarzanych sytuacji musiał obejść się smakiem w pojedynku z Izolatorem Boguchwała. Przegrał u siebie 1:3 (0:2). Autorem jedynego gola był w 47. min Karol Wota, który skutecznie wyegzekwował rzut karny.

Reklama

W 3. kolejce spotkań tak radośnie jak na inaugurację nie było już w Stubnie. Granica, choć walczyła dzielnie, musiała uznać wyższość doświadczonego zespołu z Pisarowiec, ulegając mu 0:1 (0:1).


Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Lis 61. min, 2:0 Mołdoch 77. min.
Sokół: Pawlus – Kardyś, Kapuściński, Sywyj, M. Padiasek (87. Tołpa) – Flis (60. Stefan), D. Jędryas, Kasza, Kalin, Lis (80. Bursztyka) – Wilusz (70. Mołdoch).
Polonia: Cisek – Worobiej (66. Solarz), Kuźniar, Sobol, Kocój – Głuszko (76. Sedlaczek), Bańka (80. Błahuciak), Kazek, Wanat, Szpakowski – Piątek.
Sędziował: Karol Krzak (Mielec). Żółte kartki: Kocój i Sedlaczek. Widzów: 300.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama