19 i 20 sierpnia br. na IV-ligowych podkarpackich boiskach rozegrana została 3. kolejka mistrzowskich spotkań.
Dwa nasze zespoły – Sokół Sieniawa i KS Wiązownica wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania w sezonie 2017 – 2018 i przewodzą stawce IV-ligowych zmagań. Ci pierwsi nie mieli większych problemów z pokonaniem w regionalnych derbach słabiutkiej Polonii Przemyśl, ci drudzy odprawili z kwitkiem beniaminka Wisłok ze Strzyżowa. Ekipa grającego trenera Walerija Sokołenki wygrała 2:0 (1:0), a bramki zdobyli Kacper Rop (19. min) i Łukasz Gwóźdź (84. min).
Drugiej porażki z rzędu doznał Piast Tuczempy, który mimo przewagi i stwarzanych sytuacji musiał obejść się smakiem w pojedynku z Izolatorem Boguchwała. Przegrał u siebie 1:3 (0:2). Autorem jedynego gola był w 47. min Karol Wota, który skutecznie wyegzekwował rzut karny.
W 3. kolejce spotkań tak radośnie jak na inaugurację nie było już w Stubnie. Granica, choć walczyła dzielnie, musiała uznać wyższość doświadczonego zespołu z Pisarowiec, ulegając mu 0:1 (0:1).
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Lis 61. min, 2:0 Mołdoch 77. min.
Sokół: Pawlus – Kardyś, Kapuściński, Sywyj, M. Padiasek (87. Tołpa) – Flis (60. Stefan), D. Jędryas, Kasza, Kalin, Lis (80. Bursztyka) – Wilusz (70. Mołdoch).
Polonia: Cisek – Worobiej (66. Solarz), Kuźniar, Sobol, Kocój – Głuszko (76. Sedlaczek), Bańka (80. Błahuciak), Kazek, Wanat, Szpakowski – Piątek.
Sędziował: Karol Krzak (Mielec). Żółte kartki: Kocój i Sedlaczek. Widzów: 300.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze