Reklama

Sokół Sieniawa zgodnie z planem. Polonia wygrała w Boguchwale! Spory kryzys Piasta

23 i 24 września br., w bardzo trudnym warunkach atmosferycznych, rozegrana został 9. kolejka IV-ligowych spotkań.

Sokół Sieniawa tym razem bez większych problemów ograł u siebie Błękitnych Ropczyce i ani myśli opuścić fotel lidera. Podopieczni Marcin Wołowca triumfowali 3:0 (2:0). Dwie bramki zdobył Adrian Mołdoch (33. i 65. min), jedną Dawid Kasza (18. min).

Z podium zmagań natomiast musiał zejść KS Wiązowica, który po nieciekawym meczu zremisował bezbramkowo u siebie z niewygodnym LKS Pisarowce.

Tę sytuację wykorzystała Polonia Przemyśl, która boczkiem, boczkiem, bez większego rozgłosu, awansowała na 3. miejsce w tabeli. Wszystko dzięki niespodziewanemu zwycięstwu 0:1 (0:1) w Boguchwale z Izolatorem. Autorem zwycięskiej bramki dla zespołu Pawła Załogi był w doliczonym czasie gry I połowy Michał Szpakowski.

Reklama

Kibice w Tuczempach liczyli, że ich pupile wreszcie się przełamią i zapiszą na swoim koncie trzy punkty. Nic z tych rzeczy. Beniaminek ze Stubna podjął walkę i był bardzo bliski pierwszego w historii swoich startów w IV lidze zwycięstwa na wyjeździe.


Piast Tuczempy – Granica Stubno 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Błaszczyk 51. min, 1:1 Aab 87. min.
Piast: Strawa – Salwach, Jaroch, Kubas (60. Pasaj), Kloc (71. Tarnawski) – Czub (60. Wiącek), Broda (46. Wota), Karkowskyj, Gołębiowski (46. Aab) – Noga, Raba.
Granica: Wierzbicki – Hajduk, Wróbel, Ozibko, Klepacki – Karol Żoch (80. Kamil Żoch), K. Mikulec, D. Mikulec, Poszpur – Błaszczyk – Andreasik (60. Świst, 80. Gielarowski).
Sędziował: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Salwach oraz Andreasik i Ozibko. Widzów: 200.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama