Po raz drugi NZOZ Kormed zorganizował turniej piłki nożnej „Kormed Cup”. Wystartowało 15 drużyn szkół podstawowych z miasta i okolic, w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1 –3 i 4 – 6.
Ostatecznie w grupie młodszej pierwsze miejsce zajęły Sokoły Lubaczów, wyprzedzając Czarnych Oleszyce i Orły Lubaczów. Najlepszym bramkarzem uznano Damiana Radwana, a najlepszym zawodnikiem – Jakuba Lorenca.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze