Reklama

Spalony wrak na Focha. Naprawdę nikomu nie jest wstyd? [ZDJĘCIA]

Na parkingu Biedronki przy ulicy Focha w Przemyślu stoi kilka porzuconych, rozbebeszonych samochodów. Jeden z nich jest spalony. Stoi tam od miesiąca. Nikomu w mieście – mającym aspiracje bycia turystyczną perełką – to nie przeszkadza. Cóż...

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w niedzielę, 20 września br. To wówczas dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Focha. Po przybyciu na miejsce Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, okazało się, że w porzuconym samochodzie „mieszkał” bezdomny (w kilku innych porzuconych tam pojazdach bezdomni „mieszkają” cały czas – przyp. aut.). To on nieumyślnie zaprószył ogień. Mężczyzna sam wyszedł z auta, nic mu się nie stało[paywall].

Strażacy pożar ugasili i pozostawili spalony samochód na parkingu. Swoje zadanie wykonali. Auto jak tam stało, tak stoi do dzisiaj. Tym razem postanowiliśmy nie monitować, nie pytać, nie drążyć tematu w odpowiedzialnych instytucjach. Postanowiliśmy nikogo nie pytać co dalej i dlaczego ten wrak do tej pory stoi. To nie ma sensu.

Reklama

Zadajemy za to kilka pytań odpowiedzialnym z taki stan rzeczy instytucjom, począwszy od szczytów władzy w tym mieście: czy nie jest Wam wstyd? Czy nie ma nikogo w Przemyślu, kto by zdecydował o usunięciu tego spalonego wraku z terenu parkingu? Czy nikt z władnych nie przejeżdżał tamtędy i nie widział/widzi tego, albo udaje, że nie widzi, bo tak wygodniej? Czy tak ma wyglądać droga miasta do stania się turystyczną perełką?

Jeśli tak, to współczujemy, ale i gratulujemy poczucia estetyki i... humoru.
MG

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-10-23 20:04:51

    Co zrobić z wrakiem.A co zrobiono z bezdomnym w nim zamieszkałymWiększe zainteresowanie złomem niż człowiekiem skazanym na bezdomność.Tym się różnią katolicy od protestantów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Fhh - niezalogowany 2020-10-23 21:07:53

    Jak zwykle MG....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    nie kupuję \"Życia\" - niezalogowany 2020-10-23 22:38:35

    1. to nie jest artykuł, a raczej jakaś notatka 2. napisane przez MG i jeszcze premium - kpina3. informacja w takiej formie wygląda jak logo tej "gazetki" na ścianie budynku gdzie "redakcja" ma siedzibę .... rozpada się

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama