W tym roku po raz drugi w ramach Dnia Dziecka została zorganizowana Sportowa Spartakiada dla przeworskich szkół podstawowych.
Do rywalizacji w różnego rodzaju grach przystąpiły wszystkie trzy przeworskie podstawówki. Na terenie orlika odbyły się m.in.: turnieje piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, rzutów do kosza. Uczniowie mogli się również sprawdzić w sztafecie biegowej oraz rywalizować w strzelaniu piłką do celu. Zwieńczeniem całej imprezy był turniej „przeciągania liny”, w którym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 1. Również w końcowej klasyfikacji II Sportowej Spartakiady Szkół Podstawowych, podobnie jak rok temu, zwyciężyła SP nr 1. Drugie miejsce przypadło SP nr 2, natomiast trzecie zajęła SP nr 3.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze