Nie zmarnuj nadchodzących walentynek. Jeśli jesteś zmotoryzowany i chcesz zrobić coś dobrego dla podopiecznych rzeszowskiego hospicjum dla dzieci, koniecznie weź udział w wydarzeniu charytatywnym pod nazwą „Walentynkowa Nocna Jazda dla Dzieci z Hospicjum”. Zbiórka 14 lutego, na parkingu przy supermarkecie Intermarche w Przeworsku.
Ciekawą propozycję dla zmotoryzowanych z okazji zbliżającego się dnia zakochanych mają działacze organizacji charytatywnej „Czynimy radość pomagając” i zafascynowanej motoryzacją grupy „Nocna Jazda Przeworsk”. Kolejny raz z Przeworska wystartuje kolumna samochodów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze