Pod koniec maja przy Przedszkolu nr 16 w Przemyślu uroczyście otwarto nowy plac zabaw, inwestycję powstałą w ramach budżetu obywatelskiego. Impreza połączona była z piknikiem rodzinnym.
Dzieci gorąco podziękowały wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania obiektu, w szczególności władzom miasta, a także osobom, które oddały swoje głosy na ten właśnie projekt. W ramach inwestycji powstał tu[paywall] nowoczesny atrakcyjny i spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa kompleks rekreacyjny dla dzieci, obejmujący zjeżdżalnie, huśtawki, równoważnie, ciuchcie i samochody, a także wspaniały piracki statek.
fot.Kamil Jacek Zarański
W ramach inwestycji powstał nowoczesny, atrakcyjny i spełniający wszelkie wymogi kompleks rekreacyjny dla dzieci.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tylko dlaczego jest zamknięty dla innych dzieci. Ten plac zabaw powstał za sprawą budżetu obywatelskiego i powinien być otwarty dla wszystkich a nie tylko dla przedszkola. Skandal!!
Tylko dlaczego jest zamknięty dla innych dzieci. Ten plac zabaw powstał za sprawą budżetu obywatelskiego i powinien być otwarty dla wszystkich a nie tylko dla przedszkola. Skandal!!