Reklama

Spłoszony koń uszkodził samochód. Gospodarz pijany

W zaparkowane na drodze daewoo uderzył koń, który uciekł pijanemu gospodarzowi.

25 stycznia, o g. 13, w miejscowości Gnojnica w tył zaparkowanego na drodze samochodu marki Daewoo, w którym przebywała kierująca nim kobieta, uderzył koń ciągnący przednią część wozu.

Po zderzeniu wóz wypiął się z zaprzęgu i wpadł do rowu, a koń sam wrócił do zagrody. Na szczęście nikt nie ucierpiał, doszło jedynie do niewielkich uszkodzeń samochodu.

Gospodarz, któremu uciekł koń, w chwili zdarzenia miał ponad półtora promila alkoholu. Teraz odpowie przed sądem za niewłaściwą opiekę nad zwierzęciem.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ciekawy - niezalogowany 2018-01-29 14:10:00

    a czy ten kon byl poddany badaniu alkomatem ?????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzma - niezalogowany 2018-01-29 19:36:33

    Mógł po pijaku bić konia i tak to się skończyło ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Jak - niezalogowany 2018-01-29 22:16:19

    Nie wolno bić  konia bo się spłoszy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości