Po prawie rocznej przerwie spotkali się członkowie Klubu Poetów Podkarpacia „Perły”.
Na aktywność klubu, jak na wiele innych dziedzin naszego życia, wpływ miała trwająca pandemia.
Członkowie Klubu Poetów Podkarpacia „Perły” nie widzieli się na żywo prawie rok, ale[paywall] 24 czerwcaten stan rzeczy uległ zamianie. Poeci spotkali się w Sieniawie, w gospodarstwie agroturystycznym „Nad Sanem” państwa Marioli i Edwarda Drapałów.
Zjazd ten stał się okazją do powitania nowych członków: Marii Kuśnierz, Marii Grzyb i Tadeusza Braka, do wspomnienia zmarłego Henryka Jońca z Chodaczowa – najstarszego członka klubu, którego pamięć własnym wierszem uczcił prezes Jerzy Welc z Leżajska.
Przede wszystkim jednak autorzy przedstawiali swoje najświeższe utwory poetyckie. Wszyscy zebrani otrzymali też od Stanisława Kornasiewicza tomik zatytułowany „Smak życia”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze