Reklama

Spotkanie klubu poetów

10/07/2021 18:41

Po prawie rocznej przerwie spotkali się członkowie Klubu Poetów Podkarpacia „Perły”.

Na aktywność klubu, jak na wiele innych dziedzin naszego życia, wpływ miała trwająca pandemia.

Członkowie Klubu Poetów Podkarpacia „Perły” nie widzieli się na żywo prawie rok, ale[paywall]  24 czerwcaten stan rzeczy uległ zamianie. Poeci spotkali się w Sieniawie, w gospodarstwie agroturystycznym „Nad Sanem” państwa Marioli i Edwarda Drapałów.

Zjazd ten stał się okazją do powitania nowych członków: Marii Kuśnierz, Marii Grzyb i Tadeusza Braka, do wspomnienia zmarłego Henryka Jońca z Chodaczowa – najstarszego członka klubu, którego pamięć własnym wierszem uczcił prezes Jerzy Welc z Leżajska.

Przede wszystkim jednak autorzy przedstawiali swoje najświeższe utwory poetyckie. Wszyscy zebrani otrzymali też od Stanisława Kornasiewicza  tomik zatytułowany „Smak życia”.


pck
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama