W środę, 15 stycznia o g. 13 w Kolegium Technicznym PANS odbył się uroczysty opłatek, w którym udział wzięła społeczność studencka, władze uczelni i zaprzyjaźnieni goście – samorządowcy i przedstawiciele służb.
Spotkania opłatkowe odbywają się nie tylko w gronie rodzinnym, ale także w różnych wspólnotach, organizacjach, instytucjach, szkołach czy w pracy. Tak zwane „opłatki” tworzą atmosferę jedności i serdeczności i są momentem, który sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze