Reklama

Spotkanie opłatkowe w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu [ZDJĘCIA]

W środę, 15 stycznia o g. 13 w Kolegium Technicznym PANS odbył się uroczysty opłatek, w którym udział wzięła społeczność studencka, władze uczelni i zaprzyjaźnieni goście – samorządowcy i przedstawiciele służb.

Spotkania opłatkowe odbywają się nie tylko w gronie rodzinnym, ale także w różnych wspólnotach, organizacjach, instytucjach, szkołach czy w pracy. Tak zwane „opłatki” tworzą atmosferę jedności i serdeczności i są momentem, który sprzyja budowaniu więzi międzyludzkich.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama