23 października br., o godz. 18 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 w Przemyślu odbędzie się spotkanie z dziennikarzem i reportażystą Jackiem Hugo-Baderem.
Hugo-Bader, z wykształcenia pedagog, od 1990 r. związany z Gazetą Wyborczą”, w swojej działalności reporterskiej zajmuje się głównie krajami byłego ZSRR. Opublikował m.in.: „Białą gorączkę” (2009), „Dzienniki kołymskie” (2011), „Skuchę” (2016) i „Audyt” (2018). Jest również autorem trzech filmów dokumentalnych: „Ślad po meduzie” (1998), „Zamek z cyklu „Nasz spis powszechny” (2002) oraz „Jacek Hugo-Bader. Korespondent z Polszy” (2007).

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze