Reklama

Spotkanie z Jackiem Hugo-Baderem w Przemyślu

22/10/2018 11:30

23 października br., o godz. 18 w Przemyskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 w Przemyślu odbędzie się spotkanie z dziennikarzem i reportażystą Jackiem Hugo-Baderem.

Hugo-Bader, z wykształcenia pedagog, od 1990 r. związany z Gazetą Wyborczą”, w swojej działalności reporterskiej zajmuje się głównie krajami byłego ZSRR. Opublikował m.in.: „Białą gorączkę” (2009), „Dzienniki kołymskie”  (2011), „Skuchę” (2016) i „Audyt” (2018). Jest również autorem trzech filmów dokumentalnych: „Ślad po meduzie” (1998), „Zamek z cyklu „Nasz spis powszechny” (2002) oraz „Jacek Hugo-Bader. Korespondent z Polszy” (2007).


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama