Reklama

Sprawca rozboju w salonie gier zatrzymany

11/06/2016 18:06

Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-letni mężczyzna, podejrzany o rozbój w jednym w salonów gier w Tarnobrzegu.

– Zamaskowany napastnik, po sterroryzowaniu obsługi lokalu, ukradł 8 tys. złotych oraz dwa telefony komórkowe. Zaledwie kilku godzin potrzebowali policjanci, aby ustalić i zatrzymać sprawcę. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 12 lat więzienia – informuje tarnobrzeska policja.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Brak nadzieji - niezalogowany 2016-06-11 19:25:49

    Złodziej okradł złodzieja.  Znowu. Czy jest w tym kraju ktoś mądry żeby zamknąć  temat maszyn?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    brrat - niezalogowany 2016-06-12 16:08:55

    W dobie monitoringu nic sie nie uda.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama