Na trzy miesiące do aresztu trafił 35-letni mężczyzna, podejrzany o rozbój w jednym w salonów gier w Tarnobrzegu.
– Zamaskowany napastnik, po sterroryzowaniu obsługi lokalu, ukradł 8 tys. złotych oraz dwa telefony komórkowe. Zaledwie kilku godzin potrzebowali policjanci, aby ustalić i zatrzymać sprawcę. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 12 lat więzienia – informuje tarnobrzeska policja.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Złodziej okradł złodzieja. Znowu. Czy jest w tym kraju ktoś mądry żeby zamknąć temat maszyn?
Złodziej okradł złodzieja. Znowu. Czy jest w tym kraju ktoś mądry żeby zamknąć temat maszyn?
W dobie monitoringu nic sie nie uda.