Reklama

Sprawdzą swoją technikę jazdy. Turniej motoryzacyjny w przemyskim WORD

Motoryzacyjny ,,Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego o Puchar Dyrektora WORD Przemyśl” odbędzie się w przemyskim WORD 24 bm. Start o g. 10.

Podczas kolejnej edycji wydarzenia organizatorzy postawią przed kierowcami 3 próby sprawdzające technikę jazdy i precyzję kierowania.

Zaplanowano próbę Stewarta, czyli przejazd samochodem z zamontowaną na masce piłeczką w pojemniku. Do bezbłędnego przejścia próby mistrza Formuły 1 wymagane są płynność jazdy i koordynacji w operowaniu gazem i kierownicą.

Druga próba to cofanie po trasie w kształcie S, a potem przebicie balonika zamontowanego na tylnej klapie samochodu.

Na koniec – jazda w poślizgu podczas poruszania się autem z zamontowanymi trolejami.

Zapraszamy do spędzenia czasu na bezpiecznym i pożytecznym treningu za kierownicą pojazdów WORD.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama