Reklama

Spuszczone ze smyczy czworonogi utrapieniem rowerzystów i biegaczy

14/12/2015 15:00

– Niedawno w mieście otwarto kolejną nitkę trasy rowerowej, tym razem prowadzącą do przepławki. Jest frajdą zarówno dla rowerzystów, jak i biegaczy. Nie brakuje tam także spacerowiczów, w szczególności osób, które ten teren traktują jak wybieg dla swoich czworonogów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo miejsca do biegania jest bardzo dużo.

Niestety właściciele psów kompletnie nie dbają o bezpieczeństwo pozostałych użytkowników trasy, bo swoje zwierzęta spuszczają ze smyczy, nie zakładając im nawet kagańców. Wielu z nas, biegających lub jeżdżących na rowerach, musi się zatrzymywać, aby nie zostać pogryzionym przez czworonoga. Właściciele psów, idąc 50 czy 100 metrów za nimi, krzyczą tylko, że pies chce się bawić i nie ugryzie, ale czy pokaźnych rozmiarów pitbull bez kagańca i smyczy naprawdę będzie się z nami bawił? A taki pies niedawno do mnie podbiegł.

Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pogromca groźnych psów i ich w - niezalogowany 2015-12-14 16:26:49

    Polecam wizytę w sklepie myśliwskim. Tam za ok 20PLN można nabyć gaz na takie pieski a niekiedy i na ich właścicieli co fikają, gdy wszarzowi się już dawkę pieprzu w pysk zaaplikuje. Gorąco polecam

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dzidzio - niezalogowany 2015-12-14 16:43:00

    popieram w 100 %

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mario - niezalogowany 2015-12-16 11:04:46

    ja tez ale rowerzyści tez mogą nie zapieprzać po chodnikach i się rozpychać chodzi mi o miejsca gdzie nie ma ścieżek rowerowych święte krowy jeżdżą a pieszy musi uciekać 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama