Zobacz najlepsze polskie filmy lat 20. i 30.

6 czerwca 2018: Księżna Łowicka, reż. M. Krawicz, J. Warnecki, 1932
13 czerwca 2018: Ludzie bez jutra, reż. A. Hertz, 1919
20 czerwca 2018: Przez łzy do szczęścia, reż. J. Fethke, 1939
27 czerwca 2018: Fredek uszczęśliwia świat, reż. Z. Ziembiński, 1936
4 lipca 2018: Jadzia, reż. M. Krawicz, 1936
11 lipca 2018: Ludzie Wisły, reż. A. Ford, J. Zarzycki, 1938
18 lipca 2018: Doktór Murek, reż. Juliusz Gardan, 1939
25 lipca 2018: Sportowiec mimo woli, reż. M. Krawicz, 1939
1 sierpnia 2018: ABC miłości, reż. M.Waszyński, 1935
8 sierpnia 2018: Ada, to nie wypada!, reż. K. Tom, 1936
22 sierpnia 2018: Dwie Joasie, reż. M. Krawicz, 1935
29 sierpnia 2018: U kresu drogi, reż. M. Waszyński, 1939
Każdą z projekcji poprzedzi wprowadzenie poświęcone jarosławskim drogom do Niepodległości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Swietnie przedsięwzięcie i naprawdę dobry repertuar, brawo!
Cześć. Od jakiegoś czasu myślałem o podrózy autostopem. Chcialbym się was zapytać, co najlepiej zabrać na taką podróż? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Swoją drogą to tutaj przeczytałem trochę na ten temat https://teatrhothaus.pl/podroz-autostopem-co-powinienes-ze-soba-zabrac/ ale czuję lekki niedosyt. Czy ktoś byłby w stanie się tutaj podzielić swoimi doświadczeniami z tego typu podróży? Byłbym wdzięczny z a pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
A co ze ,,Smoleńskiem"?
Swietnie przedsięwzięcie i naprawdę dobry repertuar, brawo!
Cześć. Od jakiegoś czasu myślałem o podrózy autostopem. Chcialbym się was zapytać, co najlepiej zabrać na taką podróż? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc. Swoją drogą to tutaj przeczytałem trochę na ten temat https://teatrhothaus.pl/podroz-autostopem-co-powinienes-ze-soba-zabrac/ ale czuję lekki niedosyt. Czy ktoś byłby w stanie się tutaj podzielić swoimi doświadczeniami z tego typu podróży? Byłbym wdzięczny z a pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.