– Do mostu Orląt Przemyskich od strony Jagiellońskiej prowadzi chodnik, którego stan stwarza zagrożenie dla pieszych. Jego nawierzchnia jest popękana i pełna nierówności, w których po obfitych opadach zbiera się woda. Sam byłem świadkiem sytuacji, kiedy na wypukłościach i wyrwach potknął się inwalida, co skończyło się upadkiem. Myślę, że czas pomyśleć o poprawie stanu tego chodnika, szczególnie jest to trasa uczęszczana, lepiej więc nie ryzykować kolejnych niebezpiecznych sytuacji
– podsumowuje mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze