W niedzielę, 15 grudnia br., rozpocznie funkcjonowanie kryte lodowisko w Przemyślu. Wszystkich chętnych i tych, którzy nie mogli się już doczekać szaleństw na łyżwach, zapraszamy w samo południe!
Lodowisko znajduje się przy ulicy Sanockiej, tuż obok budowanego kompleksu basenów. Nie można go nie zauważyć… Pierwsi chętni będą mogli się zapoznać z taflą o g. 12.
W kolejne dni obiekt będzie czynny od g. 10 do g. 21. O jednym jednak trzeba pamiętać, czyli o przerwach technicznych, które są obowiązkowe, aby wyczyścić lód rolbą. Te w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku będą trzy. Między godzinami: 14.30 – 15, 17 –17.30 i 19.30 – 20. W soboty, niedziele, święta i ferie zimowe takich przerw będą cztery. Między godzinami: 12 – 12.30, 14.30 – 15, 17 – 17.30 oraz 19.30 – 20.
Wypożyczalnia sprzętu znajduje się na miejscu, zaś ceny biletów i inne usługi prezentujemy na poniższej grafice.
Zapraszamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze