Reklama

Startuje lodowisko! Zapraszamy jutro w samo południe

W niedzielę, 15 grudnia br., rozpocznie funkcjonowanie kryte lodowisko w Przemyślu. Wszystkich chętnych i tych, którzy nie mogli się już doczekać szaleństw na łyżwach, zapraszamy w samo południe!

Lodowisko znajduje się przy ulicy Sanockiej, tuż obok budowanego kompleksu basenów. Nie można go nie zauważyć… Pierwsi chętni będą mogli się zapoznać z taflą o g. 12.

W kolejne dni obiekt będzie czynny od g. 10 do g. 21. O jednym jednak trzeba pamiętać, czyli o przerwach technicznych, które są obowiązkowe, aby wyczyścić lód rolbą. Te w dni powszednie, czyli od poniedziałku do piątku będą trzy. Między godzinami: 14.30 – 15, 17 –17.30 i 19.30 – 20. W soboty, niedziele, święta i ferie zimowe takich przerw będą cztery. Między godzinami: 12 – 12.30, 14.30 – 15, 17 – 17.30 oraz 19.30 – 20.

Reklama

Wypożyczalnia sprzętu znajduje się na miejscu, zaś ceny biletów i inne usługi prezentujemy na poniższej grafice.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/12/2024 22:07
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama