Reklama

Stefan Darda w przemyskiej bibliotece! Niebawem spotkanie autorskie

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, które odbędzie się 21 października o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8. Spotkanie poprowadzi red. Hubert Lewkowicz.

– Stefan Darda (ur. 1972 r. w Tomaszowie Lubelskim) to autor powieści i opowiadań z gatunku literatury grozy i fantastyki. Zadebiutował powieścią „Dom na wyrębach”. Jego utwory nominowane były m.in. do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody literackiej dla twórców fantastyki. W 2015 r. pisarz otrzymał Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego za zbiór „Opowiem ci mroczną historią”. Od 1998 r. Stefan Darda mieszka w Przemyślu, który uważa za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce – zachęca Monika Maziarz z Przemyskiej Biblioteki Publicznej.

Pisarz będzie promował dwie powieści wydane w 2020 r.: „Cymanowski chłód” (napisaną wspólnie z Magdaleną Witkiewicz) oraz „Jedna krew”.

Reklama


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości