– Chciałbym na łamach rubryki „Sygnały” naświetlić problem śmietniska zlokalizowanego pomiędzy kampusem przemyskiej uczelni przy Bakończyckiej a zapleczem budynku szkoły średniej, która znajduje się w pobliżu. Codziennie przemierzam ten odcinek i za każdym razem w rowach i na całym pobliskim terenie obserwuję przewalające się śmieci i różnego typu odpadki. Ktoś, kto odpowiada za wskazany obszar, powinien się wreszcie wziąć za generalne sprzątanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To uczniowie szkoły przy Bakończyckiej w ten sposób ozdabiają wejście na swój teren. Zdjęcie nie oddaje ogromu śmieci, które tam leżą.
no tak jak kosz daleko
To uczniowie szkoły przy Bakończyckiej w ten sposób ozdabiają wejście na swój teren. Zdjęcie nie oddaje ogromu śmieci, które tam leżą.